Właściwości zodiaku: O Sagittarius – 23:11. do 21:12.

Sagittarians są bardzo zorientowane na cel i jak wszystko - z wyjątkiem postoju. Jakie właściwości Zodiaku Strzelec urodzony wyrozumieć, Erich Bauer przygotował dla Ciebie ...

Zodiak Quiz: Jak dobrze znasz Strzelec?

 

Właściwości Zodiac z Strzelec

 

Twój elementem: Ogień jako podstawowej substancji wszelkiego życia. element jest symbolem duchowości i boskiej inspiracji.

Twoja planeta rządząca: Jowisz jako władca nieba.

Ich biegunowość: Plus (lub mężczyzna lub yang). To sprawia, że ​​jesteś bardziej ekstrawertyk.

mocne strony: Są optymistyczne, otwarci, idealistyczny i odurzający.

Idealnymi miejsc dla Ciebie: Strzelec niemowlęta czują się w miastach, takich jak Kolonia, Avignon i Budapeszcie oraz. Jeśli chodzi o kraje wolą Hiszpania, Jugosławia i Australii. Kochają wędrować przez bujne krajobrazy.

Twój osobisty talizman: Kolor purpury, lapis lazuli, jesion, konie i zapach mimozy.

Charakterystyka zodiac erich bauer Q
Zdjęcie: Astro tydzień 

Właściwości zodiaku: Strzelec w miłości

w miłość pomysłowość strzelca nie zna granic. Czuje się dokładnie, czy jego partner w pewnym momencie chciałby więcej tkliwość lub więcej pasji i ognia.

Strzelcy są, zgodnie z ich właściwości Zodiac Drodzy artyści, którzy spełniają ciało swojego partnera z muzyką i doprowadzić do łopatek i ich własnych. Dla nich nie ma tabu. Kto więcej o żądza i pasja chce wiedzieć, styczników, tylko książka o Tantra i Kamasutry należy wziąć pod ręką. Chronić trzeba dużo aktywności seksualnej, aby nie czuć się sfrustrowani, a oni są szybko pobudzony.

 

Właściwości zodiaku: Strzelec w zawodzie

Dla strzelców jest zawód bardziej interesujące tym bardziej ćwiczenia, wolność i niezależność oferuje. praca , w którym ma siedzieć cały dzień i tylko wziąć głową nie przyjść w przeciwieństwie do swoich cech zodiaku. Odpowiednie dobranie ćwiczeń i kreatywności psychicznej jest podstawą spełnionego i udanej kariery.

Podróż i wszystko, co ma do czynienia z turystyką w szerokim tego słowa znaczeniu - kurierzy, kierowcy autobusu, konduktora, animacja, menedżerów hoteli, podróży dziennikarza, korespondenta zagranicznego, tłumaczy, ministra spraw zagranicznych i tak dalej - są, zgodnie z ich właściwości Zodiac Dlatego popularne obszary Strzelec.

Drugim ulubionym przedmiotem styczników jest zgodnie z jej cech Znak sport . Są jak zawodowych sportowców, trenerów, sędziów, dziennikarz sportowy, urzędowych lub trenera sportowego, i mają, jeśli są one zaangażowane w handlu, jak to zrobić z artykułami sportowymi. Nawet jeśli wydaje się w pierwszej chwili, jak gdyby zawód nic sport na temat często rozwijają punkty styku w trakcie działalności.

Następnie to, zgodnie z Zodiak Eigeschaften od Strzelca i zatrudnienia pomocniczych do ich działalności, sen, czy to jako ksiądz, psycholog, terapeuta, astrolog, kształcenia specjalnego, pracowników socjalnych, osób postronnych lub konsultantów zarządzania. Jak optymizmu o właściwości Zodiac z Strzelec Słyszałem, że jest dla nich łatwe do rozprzestrzeniania ilość siły, nadziei i pociechy. Nawet zawód medyczny jest, że tak powiem kładzionych strzelców w kołysce.

Zodiak Quiz: Jak dobrze znasz Strzelec?

Książka Zalecenie Strzelec
Zdjęcie: Knaur 

Nasza książka wskazówka o właściwościach zodiakalny Strzelec:

Chcesz wiedzieć więcej o właściwościach zodiakalny Strzelec?

Wtedy możemy dać książkę "O Strzelcu" Erich Bauer, 7,95 euro polecić Menssana publishing. W nim Erich Bauer powie Ci wszystko o Charaktereiegnschaften Strzelca-Born.

zamów teraz w Amazon!