Właściwości zodiaku: O Virgo – 24.08. do 9,23.

Panna jest przystosować gotowy refleksyjne i bezinteresowna. Jakie właściwości Zodiac Dziewicze narodziny wyrozumieć, astrolog Erich Bauer przygotował dla Ciebie ...

Zodiak Quiz: Jak dobrze znasz Panny?

 

 

Znak zodiaku Panna właściwości:

Twój elementem: Ziemia. element jest elementem pierwotnym i działa jako nośnik życia, głównego dawcy i matki żniwa

Twoja planeta rządząca: Merkury wieczorem jako symbol boskiego przekazu i wyższego rozumu

Ich biegunowość: Minus (Yin i żeńskiej). Która sprawia, że ​​pasywny, zamknięty w sobie ludzi.

mocne strony: Są niezawodne, opiekuńczy, rzeczowy i żywy.

Idealnymi miejsc dla Ciebie: Dziewicze narodziny czuć się w takich miastach jak Norymberga, San Francisco, Melbourne dobrze. Pod względem krajów wolisz Szwajcarii, Turcji i Indii, ponieważ kochasz wzgórza.

Twój osobisty talizman: Kolor oliwek, bursztyn, jabłoni, kota i mirt.

Charakterystyka zodiac erich bauer Qwprowadzić podpis
Zdjęcie: Astro tydzień 

Właściwości zodiaku: NMP w biznesie:

Ponieważ w Virgo zawód Nie należy przyjmować jako ciężar, lecz jako ich świadczenie jest częścią życia, jak jedzenie, spanie i oddychanie, jest po prostu godny podziwu dyscypliny pracy. Można przywrócić całą resztę, by poświęcić się całkowicie jedna z drugą lub wykonane przez siebie zadania. Oczywiście, tak nie pozostawia wrażenie. Wraz z ich niezawodności, są idealne do pracy na stanowisku sekretarki lub sekretarza naczelnego serwisu i wszystkich innych działań o charakterze usług. Są niesamowite w celu optymalizacji procesów pracy.

Co w właściwości Zodiac Dziewica wciąż zachwyca się ich poczucie rzeczywistości. Żadne inne znaki zodiaku sprawia, że ​​nie więcej złudzeń i uważa, teraźniejszość i przyszłość z takimi trzeźwych oczu. Można liczyć na to, i dwa i dwa to dla nich tylko cztery, a nie trzy lub cztery i pół.

Na uwagę zasługują także ich ostry zmysł obserwacji i jej wielkie poczucie systematyki, planowania i porządku. Dziewica jest prawdziwie multi-talent Można w zasadzie wszystko, i sprawia, że ​​w zasadzie wszystko dobrze. Ale to musi być poparte poczuciem większej całości. Im bardziej kompleksowa ten nadrzędnym cały rzeczą jest to, że służy, tym bardziej rośnie sama. Jest to sługa, który rozwija się poprzez pomaganie wielkość swego pana.

Dziewica została zgodnie z ich właściwości Zodiac również silna tendencja do pracowników służby zdrowia. Chory, aby pomóc odpowiada ich chęci zrobienia czegoś sensownego. dać ulgę cierpiących, aby utrzymać je w zdrowiu, pocieszyć, a jeśli zajdzie taka potrzeba, aby towarzyszyć im na skraj śmierci, a one idą za swoje powołanie. Virgos są obok skorpionów i ryb najlepsze pielęgniarki, lekarzy, psychoterapeutów i lekarzy.

 

Właściwości zodiaku: Panny w miłości:

Dziewica jest więcej niż innych zainteresowanych technologiami Life - ale należy podkreślić, nie bezduszne „akrobatyka number”. Raczej praktykowane w NMP kochanie to samo, że w przeciwnym razie próbował w życiu: kontrolować swoje emocje, ale nie w celu zapobiegania tym razem, ale w uprawie. Dziewica kocha i uczy się zawsze lepiej, bo jej dziewicze „Controlletti” nigdy całkowicie wyłączone: Czuje się, jest uprzejmy, nie wpaść w pozornie nieświadomego sensownej wahnięcia. To tak, jakby to oni nauczyć się grać na instrumencie piękną, jakby pójdą do szkoły miłości. Ciekawy jako dziecko uczyła się jej ciało i jej ukochanego partnera, eksperymentuje i próbuje dowiedzieć się, w której części ciała, stymulacja jest najbardziej zabawne i przygotowuje treść.

Ich własny spot jest wrażliwy brzuch - od jamy brzusznej do klatki piersiowej. Głaskanie lub delikatny dotyk z warg, języka, z włosów lub piór i pocałunki na pępka uczynić go jeszcze dziewicą Trudno nie zakochać się w ekstazie. Cykliczne masaż brzucha z gąbki i mydła gonić jej dreszcze dół kręgosłupa. Kiedykolwiek prysznic lub kąpiel jest właściwym miejscem, aby cieszyć się erotyczną grę z Panna zacząć, ponieważ Adam i Ewa odpowiedzi na wszystko, co ma zrobić z czystość i schludność. Jednak, co oświetlenie miłość nie jest dla nich. Dziewice są jak miłość, a także nie w świetle reflektorów. Parzona świecach w sypialni i łazience i łagodna muzyka stworzyć idealne ustawienie dla zmysłowych godzin i poznać właściwości zodiak Virgo.

Zodiak Quiz: Jak dobrze znasz Panny?

Książka Zalecenie Virgo
Zdjęcie: Knaur 

Nasza książka wskazówka o właściwościach Zodiaku z Virgo

Chcesz wiedzieć więcej o właściwościach zodiak Virgo?

Wtedy możemy dać książkę "O Pannie" Erich Bauer, 7,95 euro polecić Menssana publishing. W nim Erich Bauer powie Ci wszystko o Charaktereiegnschaften Dziewicy-Born.

zamów teraz w Amazon!