Właściwości zodiaku: Ryby – o 20:02. do 3,20.

Ryby migrują pomiędzy dwoma światami uczucie iz powrotem: z jednej strony, miłości ryby sam, ale z drugiej strony, oni szukać również dla bezpieczeństwa. Jakie właściwości Zodiaku Ryby urodzony wyrozumieć, astrolog Erich Bauer przygotował dla Ciebie ...

Zodiak Quiz: Jak dobrze znasz rybę?

 

Właściwości zodiakalny ryb:

Twój elementem: Woda, pierwotna substancja wszelkiego życia. Jest to również symbol poczucia przynależności, czyli o potędze intelektualnej.

Twoja planeta rządząca: Neptuna, boga mórz.

Ich biegunowość: Minus (Yin i żeńskiej). To czyni cię bardziej zapatrzony w siebie ludzi.

mocne strony: Są tajemnicze, współczujący, intuicyjny, wrażliwy i wyrozumiały.

Idealnymi miejsc dla Ciebie: Ryby urodzony czuć w miastach Worms, Bazylea i Rio de Janeiro również. Kochają krajów jak Iran, Cejlonu i Brazylii. On najbardziej lubi podróże do brzegu lub na wyspie.

Twój osobisty szczęście urok : Sea Blue, Belladonna, Delfin, Kalmus zapach, ametyst.

 

Ryby w pracy:

Ryby dzieci potrzebują dużo czasu, w większości przypadków, aż zawód Stwierdzono, że odpowiada im, że się podoba i gdzie oni wtedy coś zrobić. Dopóki nie uderzył go, często tymczasowe rozwiązania i podjąć pracę jako taksówkarz, tymczasowe kelnerzy, dodatkowy w teatrze, w filmie i telewizji. To przynosi nic, jeśli rodzice mają na ich presją ryb dzieci lub rozpaczy, ponieważ z dwudziestu czy nawet trzydziestu lat pozostaje nadal "prawo" zawód ćwiczenie. Ryba musi iść swoją drogą. Zgodnie z jej właściwości Zodiac musi płynąć z prądem, która go nosi. Ryby czasami znaleźć tylko czterdzieści lub więcej lat swojego zawodu.

Jest to również jeden z typowych właściwości zodiakalny ryb, które zaczną coś i nie skończą. Tak, to prawda, przechodząc do natury Ryb. Ryby to watermark podobnie jak Raka i Skorpiona. element Woda symbolizuje w astrologii zdolność rezonans wziąć uczucia i nastroje i być dotykane przez nich. Więc ryby często podejmują pracę, w której mogą żyć ich współczucie dla innych: Budzisz się w łóżka szpitalne, opieka osadzonych w więzieniach, pomoc osobom uzależnionym od narkotyków lub upośledzonych umysłowo pociąg. Oprócz jej słynnego szósty zmysł, typowe dla właściwości Zodiac ryby należy. Sporo ryb sprawiają, że ich zawód i średnich wieszcz lub tym podobne.

zlokalizować osobę, chorób i ich przyczyn i wyleczyć ryby wyciągnąć ludzi z równie tajemniczego źródła. ze względu na ich właściwości Zodiac i to duży, naturalny cnota wiele ryb, aby zobaczyć alternatywne lekarzy, lekarzy i naturalnych zwolenników alternatywnych metod leczenia. Inna ryba domeny tulenie człowiek jest nauka. Gdzie chodzi o najbardziej abstrakcyjnych relacji, gdzie jeden jest ostatni tajemnice materii na torze, gdzie myślenie przenika do nieskończoności przestrzeni, używa Ryby energii.

Charakterystyka zodiac erich bauer Q
Zdjęcie: Astro tydzień 

Ryby w miłości:

Ryba jest urodzonym typ samotnika Steppenwolf (mężczyzna edycja) i księżniczka Turandot (żeńskie role). Nawet jeśli występuje ona w opakowaniu, trzyma do siebie, idzie własną ścieżką i głoszona wszystkim, którzy chcą wiedzieć, że na&# 39; s samotność stoi. Z drugiej strony ryby-Born, bardzo wyraźnie sygnalizował, że jest samotny i potrzebuje kogoś, kto dba o niego. To sprzeczne, sprawia, że ​​skomplikowane wiadomość zakochani arg trudno dostać się do nich ryby. idziesz do nich, oni czują się prześladowani, pozostawia je w spokoju, nie czują się kochane. Ponadto istnieje tysiąc sposobów, aby ukryć i przebranie: Zasadniczo każda ryba jest zgodnie z jej właściwości Zodiac nieśmiały, wstydliwy, więc relationally prawdziwy wrażliwa dusza. Ale człowiek Ryby lubi grać faceta żelaza twarde (jak ryby Bruce Willis czy Niki Lauda na przykład). A kobiety lubią dać się chłodne i lodowaty (podobna do Niny Hagen). To sprawia, że ​​tworzą przyjaźnie nawet trudniejsze, a zatem istnieje możliwość związek ryb w stosunku do tkania kontaktów tylko trzy minus.

są ze swojej zdolności wiązania&# 39; s różnych klas, w zależności od tego, jak długo współpraca trwała. W pierwszym miesiącu jest największa ryba: czuły, wierny inspirujące, kochający, uprzejmy. I dlatego zasługuje na A +. Czy na miesiąc miodowy, ryba jest tylko cisza, a potem cisza, coraz bardziej zniekształcony, idzie swoją drogą, dryfuje, jest nieznany zniknął. Jest gładka cztery. Jako średnia wyników po Adam Ries, dwa do trzech. Dobrze, więc może być&# 39; s życie ...

życie seksualne ryba jest tak złożony, jak to Znaki zodiaku sami. Ich niesamowite psychiczna wrażliwość sprawia, że ​​pojawiają się jak kameleon seksualnej często. Ryby są bardzo wrażliwe na łóżku, nie chcą tylko własnej satysfakcji, ale również ukochanego partnera. To sprawia, że ​​są bardzo ciekawe w każdym przypadku.

Zodiak Quiz: Jak dobrze znasz rybę?

Książka Zalecenie Ryby
Zdjęcie: Knaur 

Nasza książka wskazówka o właściwościach zodiaku:

Chcesz wiedzieć więcej o właściwościach zodiakalny ryb?

Wtedy możemy dać książkę "O Rybach" Erich Bauer, 7,95 euro polecić Menssana publishing. W nim Erich Bauer przygotował wiele interesujących faktów na temat ryb.

zamów teraz w Amazon!