Charakterystyka właściwości Scorpio zodiaku: O Scorpio – 24,10. do 22:11.

Skorpiony mają tendencję do niepozorny - ale tylko dla kamuflażu! Który zodiaku Skorpion właściwości urodzonych wyrozumieć, astrolog Erich Bauer przygotował dla Ciebie ...

 

Zodiak Quiz: Jak dobrze znasz Scorpio?

 

 

 

 

Znak zodiaku Scorpio właściwości:

 

Twój elementem: Woda jako podstawowej substancji wszelkiego życia. element jest to, że można polegać bardziej na zdrowie.

Twoja planeta rządząca: Pluton jako boga podziemi.

Ich biegunowość: Minus (Yin i żeńskiej). To czyni cię bardziej zamknięta w sobie ludzi.

mocne strony: Są nieustraszeni, niezgłębiony, solidarność, energiczna i namiętny.

Idealnymi miejsc dla Ciebie: Scorpion niemowlęta czują się w miastach takich jak Monachium, Dover i Waszyngtonie oraz. Jeśli chodzi o kraje wolą Laponia, Syrii i Maroka. Lubisz dżungli.

Twój osobisty talizman: Kolory czarny i czerwony, czarny Edeltopal, figowce, węże i piżmo.

 

 

Właściwości zodiaku: Skorpion w biznesie:

Skorpiony mają tendencję według Państwa właściwości Zodiac dla dyskretny - ale jako kamuflażu. Są one podobne w rzeczywistych skorpionów na pustyni, które są przystosowane do ich barwienia danych warunków glebowych. Scorpio osób chce pozostać anonimowy, to uciekać od życia publicznego.

Należą one do elementu wody, co oznacza, że ​​tylko pod powierzchnią, na głębokości, ujawniają swoją naturę. Inne znaki zodiaku są jak centrum lub w górnej części akcji, twierdzą, że twarz w centrum uwagi, szuka uznania i cieszyć się poczucie władzy. Skorpionische powoduje, zgodnie z właściwości Zodiac coś innego, a mianowicie powściągliwość.

Scorpions w pracy z preferencjami powołać , gdzie potrzebne są odwaga, siła i wytrwałość. Jeśli chodzi o życie i śmierć (na przykład lekarza, położnej wypadkowe) są typowymi przedstawicielami tego znaku zodiaku w swoim żywiole. Graj w sali aktywności duszy, magii, okultyzmu roli, skorpiony są zgodne z ich właściwości Zodiac to również zająć.

Prace, które mają szczególną bliskość ludzką do zawartości (na przykład pielęgniarki) oraz zawody związane z ubezpieczeniem, zwłaszcza ubezpieczeń na życie, na rynku obligacji lub administracji osiedli są również typowe dla nich.

Występują one przede wszystkim jako notariusza, w Erbgericht lub w urzędzie rejestracyjnym. Czy dobro rodziny głównego tematu utworu, skorpion znalazła odpowiedniego pola aktywności tutaj również, jeśli chodzi o tajemnice tradycji i prawa do przetwarzania odpadów oraz świadomości ekologicznej. Wymaga profesjonalnego współczucie dla chorych i outsidera, skorpion we właściwym miejscu czuje. Do tego jest jego według jego cech zodiaku talent .

Charakterystyka właściwości Scorpio zodiaku: O Scorpio - 24,10. do 22:11.

 

 

Właściwości zodiaku: Skorpion w miłości:

typowy Skorpion jest bardzo łatwo pobudliwy. Nawet najmniejsze podrażnienie ich delikatnych części ciała - brzucha i genitaliów - sprawia, że ​​można pragnąć. Kiedy Scorpionman obcisły majtki i na kobietę Scorpio pewien rodzaj wystarczy uderzyć nogi.

Delikatne, breathy pocałunki nie są dla skorpionów. swój pocałunek jest burzliwy, podbijając i nie tylko chce wziąć usta przyjemność Partners w posiadaniu. Tak typowych przedstawicieli tego znaku zodiaku są prawdziwymi mistrzami w odpowiednich praktyk seksualnych.

Przeczulony ona nie rezygnując podczas uprawiania seksu, mężczyzn i kobiety Scorpio. Więc pobyt swoich partnerów jako przypomnienie gorące noce kiedykolwiek niebieskim kolorze czasach miłości. Ponieważ cierpienie i pasja dołączyć do nich nie: Skorpion miłość jest zawsze "wszystko albo nic"Czy i ekstaza, szał, eksploracja nieznanych głębinach, wieczną grę władzy i uległości.

Przy wyborze "miejsce zbrodni" jest miękkie, wygodne łóżko nie w pierwszej kolejności. dokonać skorpiony seks , gdzie po prostu ochoty, czy to na stole w kuchni, w łazience lub na podłodze w salonie.

Jako suplement Może podpowiedź: Skorpiony są zgodnie z jej gwiazd cech migowych nie bezwzględnych w kategorii amatorów i miłośników, pobrane gimnastyka wszystkich pozycjach z Kamasutry, trzeba spróbować najbardziej egzotyczne zabawki Miłość czy byłby zainteresowany w skrajnych eksperymentów.

Daleko od niej! Seksualność jest bona fide Scorpio według właściwości Zodiaku eliksir, wierzy w głębi duszy, że może przedłużyć jego życie na zawsze. Seks jest sanktuarium, święto, święto, medytacją. Na tym polega jego wytrzymałość w łóżku, że nie targować dla dowolnych pozycjach lub lustro musi wisieć na suficie. Jego seksualność jest "z brzucha"Nie z głowy.

 

Zodiak Quiz: Jak dobrze znasz Scorpio?

 

Charakterystyka właściwości Scorpio zodiaku: O Scorpio - 24,10. do 22:11.

 

 

Nasza książka wskazówka o właściwościach Zodiaku z Scorpio:

Chcesz wiedzieć więcej o właściwościach Zodiac od Scorpio?

Wtedy możemy dać książkę "O Scorpio" Erich Bauer, 7,95 euro polecić Menssana publishing. W nim Erich Bauer powie Ci wszystko o Charaktereiegnschaften Scorpio ur.

zamów teraz w Amazon!