Właściwości zodiaku: O Aquarius – 21:01. 2.19.

Wodnik jest wykorzystywany do zadań specjalnych. Jakie właściwości Zodiac stanowią ur Wodnik, astrolog Erich Bauer przygotował dla Ciebie ...

Zodiak Quiz: Jak dobrze znasz Wodnik?

 

Znak zodiaku właściwości Aquarius:

Twój elementem: Powietrze jako symbol boskiego oddechu prowadzenia życia.

Twoja planeta rządząca: Uran, boski przodek.

Ich biegunowość: Plus (lub mężczyzna lub yang). To sprawia, że ​​jesteś aktywnym ekstrawertykiem.

mocne strony: Oni są ludźmi, nowoczesny, swobodny, niekonwencjonalny i pomysłowy.

Idealnymi miejsc dla Ciebie: Wodnik niemowlęta czują się w miastach Hamburgu, Trento i Nowym Jorku oraz. Są zafascynowani Szwecji, Polsce i Ameryce. Szczególnie wulkaniczne krajobrazy to zrobić dla ciebie.

Twój osobisty szczęście urok : Purpurowy, Data, Unicorn, cyprys zapach, turkusów.

 

Aquarius w pracy:

Każdy wodnik ma coś wynalazł, myśl o czymś - czy jest on marzy przynajmniej oczekuje, że zrealizuje swój wynalazek dnia. Oryginalność być inny niż inni, aby jego twórczości - jest to jeden z typowych właściwości Zodiac z Wodnik . Siedemdziesiąt procent genialnych ludzi ma albo Ascendent w Wodniku lub Wodnika urodzony.

Duch wake Wodnika urodzonego badań stale poszukuje nowych możliwości, zmian, ulepszeń, odnowa - kolejny właściwości zodiakalny Wodnika. Niemożliwe nie istnieje dla niego. Po prostu trzeba spojrzeć z właściwej perspektywy, dokonać zmian, zrestrukturyzować całą sprawę inaczej - i odpowiedź zostanie znaleziony. na księżyc ziemia? Nie ma problemu! Sztuczne Życie w retorcie zeznawać? Również do tworzenia! A może, Wodnika duch w stu, a nawet tysiące lat przed pigułki nieśmiertelności wymyślone: ​​Większość chce opuścić swoje trupy lub ich zamrożenie mózgu i spróbować pokonać termin ich ziemskiej egzystencji, jak ludzie są określane Aquarians.

Zgodnie z jej właściwości Zodiac należą do świata Wodnika, oczywiście, całą technologii komputerowej, internetu i nowoczesnych technologii transportu, gdyż pochodzą, na przykład w przemyśle lotniczym.

Ale powinni wiedzieć: klatkach są, oni są tak nieproduktywne być. Działalność, w której każdy uchwyt jest przepisane dokładnie sprawia, że ​​są chorzy. Przynajmniej prace muszą określić siebie! Równie denerwujące jeden dla nich głowa , który wymaga od nich, co mają robić i zostawić. Najlepiej działa z innymi, równie kreatywnych i niezależnych ludzi, jak oni sami. Zespół słowo musi zostały wynalezione przez Wodnika. koledzy , że nie może kontrolować siebie i dyscypliny, ale pomagają kreatywność , zaufać ich pomysłowość - to dziedzina, w której Wodnik działa w szczytowej formie, która odpowiada jej właściwości Zodiac.

Charakterystyka zodiac erich bauer QAstro tydzień

 

Wodnik w miłości:

uczucia i pasje dotykać mężczyzn wody, ale nigdy nie kopać go na tak silny, jak to ma miejsce na przykład z Rakiem znak wodny, Skorpiona lub Ryb. Z tego powodu, Aquarians zwykle cieszyć wewnętrzny harmonia i spokój, mimo jej o właściwości Zodiac są po dość niepewne, a nawet bardziej niespokojny. Również zawsze zachować pewien dystans od swoich uczuć i analizować je niemal jako coś obcego, a nie (należące do nich"Mój gut mówi mi teraz, że mam dość wkurzony ..."). To nie znaczy, że są one chłodne lub zdrętwiałe. Pozwalają one wszystko. Ale konduktor wszystkich swoich uczuć i nastrojów jest jej duch - i nie byle refleksyjne, autonomiczny układ nerwowy!

Jak każdy znak powietrza i jest to łatwy kontakt, a zatem partner . solo lub pojedynczej Wassermann przesyła przez każdego poru jego sygnałów ciała: "Jestem wolny, mam zamiar mieć pragnę; Jeśli również ochotę, zróbmy coś razem ..." I na jego pomysłowości zawsze znaleźć sposoby i środki, aby zrobić pierwszy krok, tak że / inny nie zamyka - to typowe cechy gwiazda znak Wodnika.

Na temat seks Obawy, Aquarians są niewątpliwie najbardziej liberalne, najbardziej tolerancyjny i najbardziej eksperymentalne. Wszelkie tabu nie istnieją dla nich. Tylko człowiek sam określa, co jest dozwolone, a co nie jest. Jeśli coś jest zabawne, to nie może być nielegalne w oczach Wodnika. Oczywiście, szacunek dla innych jest zawsze najważniejsze. To musi być zarówno bawić, to jedyne ograniczenie. Od nowa pozycje próbował, a jeśli&# 39; s jak może coś przychodzi sadomasochizm dodanej; zawsze pod warunkiem, że za obopólną zgodą. Na skraju wszystkich tematów tabu musimy już poruszać. To oczywiście oznacza to również, że można uruchomić bezpłatne swoje fantazje seksualne, badać je w pełni wprowadzone w życie.

Zodiak Quiz: Jak dobrze znasz Wodnik?

 

 

Książka Zalecenie WodnikKnaur

 

Nasza książka wskazówka o właściwościach zodiaku:

Chcesz wiedzieć więcej o właściwościach zodiakalny Wodnika?

Wtedy możemy dać książkę "O Wodniku" Erich Bauer, 7,95 euro polecić Menssana publishing. W nim Erich Bauer wyjaśnia wszystko ważnego o charakterze i osobowości Wodnika.

zamów teraz w Amazon!