Właściwości zodiaku: O Leo – 23:07. do 8,23.

Lwy są prawdziwe typy zwycięzców - są pewne siebie i zdecydowane. Jakie właściwości Zodiac niemowlęta Lion wyrozumieć, astrolog Erich Bauer przygotował dla Ciebie ...

Zodiak Quiz: Jak dobrze znasz Leo?

 

 

Właściwości Zodiac Leo:

 

Twój elementem: Ogień. Element reprezentuje energię życiową.

Twoja planeta rządząca: Słońce jako symbol odpoczynku w połowie.

Ich biegunowość: Plus (lub mężczyzna lub yang). To sprawia, że ​​ci introspekcji i matek ludzi.

mocne strony: Są pewni siebie, hojny, ciepły, naturalny i twórcze.

Idealnymi miejsc dla Ciebie: niemowlęta Lion czuć w miastach takich jak Koblenz, Rzymie i Bombaju w domu. spędzają swoje wakacje tak jak w krajach takich jak Włochy i Francja - jak również Seszele drażnić. Ponieważ lwy kochają plażę o wszystkim.

Twój osobisty talizman: Kolor złoty żółty, palmy, lwy, cynamonowym zapachu i diamentów.

 

 

Właściwości zodiaku: Lew w biznesie:

Lwy zawsze dostaje to, czego chce - i mniej więcej przez całe życie: najpierw prawo szkoła, prawo szkolenia, wreszcie wielki zawód . Oto Lew Według jego właściwości Zodiac ani bardzo ambitny, ale ma przesadnie fanatyczny etykę pracy. Zwłaszcza nie osiągnąć swój cel przez lwy kiepskie machinacji. Jej sekret brzmi bardzo prosty: jesteś pewny siebie - i pokazać je.

Nie lew urodzony powinien zrobić coś, co nie jest do końca przekonany. To nie ma sensu. Prędzej czy później, on robi to, co chce. Lwy mają być tam z jej serca, potwierdzają to, co robią w głębi serca się ich zawód być godnym. I to jest dobra rzecz: jeżeli ich Lwy właściwości Zodiac pozostaje wierny. Dla innych może wydawać się tak, jakby były zepsute, dumny lub arogancki; Jednak dla lwa jest dziełem, do którego on nie może wyznać strata czasu, trudu i kłopotów.

Z drugiej strony, nikt nie może działać jak lew, gdy jest on przekonany o swoich działaniach. On jest błogosławieństwem dla każdej firmy, każda firma, każdy sklep, każda praktyka, każdy bar lub wszędzie tam, gdzie działa, a on dodaje jego działania automatycznie osobistym kontakcie i śladowe kreatywność dodał: Jako barman miksuje drinki z genialnym, dech pędu. Jako pielęgniarka, rozdał inny niż tabletek quantum witalność. Nawet jeśli pracuje na linii montażowej, więcej niż monotonny ruch gdzie oni gwarancje wyjścia: uśmiechu, więcej radości w byciu trochę pokazać. To również sprawia, że Właściwości Zodiac Leo out.

Właściwości zodiaku: O Leo - 23:07. do 8,23.

 

 

Właściwości zodiaku: Lew in Love:

Lwy są bardzo namiętne kochanek . Wynika to z ich właściwości Zodiac. W ramionach jeden znajdzie przyjemność czysty, dotyk jej skóry uwalnia rodzaj magnetyzmu, który przyciąga silna, zatapiając głębiej i może prosić o więcej. Leo emanuje zmysłowy zapach, który budzi wspomnienia z naszej Urvergangenheit. żądza i pasja są tak niewyczerpane jak wszystko z nimi. Lwy są sexfreudigsten Przedstawiciele zodiak (Może z wyjątkiem skorpiony). Wszystkich jej strukturalnie potrzebują częstszego i więcej seksu niż innego znaku zodiaku.

kochanie typowy niemowlęta Lion zazwyczaj przebiega w trzech fazach. Na początku robi, jak powiedziałem, podbić, tak aby druga usłyszeć od niego, co on wielki lew, i wreszcie dziki z jego łup w miłym orgazm aby połączyć - a następnie do wyczerpania zawsze powtarzać tę grę jeszcze raz.

W drugiej fazie, wszystko zależy od tego jak figlarny partnerskich obdarzony pokazy. To nie ma znaczenia, co grasz, podbój, ujarzmienie The have- jestem-nie-do-gry, że separacja, ale to musi być kreatywny i zwiększyć przyjemność. W trzeciej fazie, niesamowita zmiana odbywa się w lwy z: Znalazł pewność, że wie, gdzie należy, że kocha jego partner i oczywiście jego rodzina, ma on jeden. A tym samym jego potrzeba miłości jest w dużej mierze pokryte. On jest szczęśliwy, zadowolony, że mruczy

 

Zodiak Quiz: Jak dobrze znasz Leo?

 

Właściwości zodiaku: O Leo - 23:07. do 8,23.

 

 

Nasza książka wskazówka o właściwościach zodiaku Leo:

Chcesz wiedzieć więcej o właściwościach zodiaku z Leo?

Wtedy możemy dać książkę "Wszystko o Leo" Erich Bauer, 7,95 euro polecić Menssana publishing. W nim Erich Bauer powie Ci wszystko o Charaktereiegnschaften lew urodzony.

zamów teraz w Amazon!