Właściwości zodiaku: Baran – o 21:03. do 20:04.

Baran zawsze chcą głowę o ścianę. Na barana, nie ma żadnych przeszkód, tylko wyzwania. Jakie właściwości zodiaku Baran dzieci wyrozumieć, astrolog Erich Bauer przygotował dla Ciebie ...

Zodiak Quiz: Jak dobrze znasz barana?

właściwości Zodiac Ram:

Twój elementem: Ogień, jak pilne i ożywienie elementu. Konkurs promuje przeszkód wyzwanie.

Twoja planeta rządząca: Mars, bóg wojny. Jest także symbolem prokreacji.

Ich biegunowość: Plus (lub mężczyzna lub yang). To sprawia, że ​​aktywna i ekstrawertyk.

mocne strony: Są wojowniczy, idealistyczny, energiczny, wesoły i spontaniczny.

Idealnymi miejsc dla Ciebie: Baran urodzony jak miastami Berlinie, Londynie i Kopenhadze. Lubią podróżować do krajów takich jak Irlandia, Kanada i Birmie. Kochają pustynie i wulkaniczne krajobrazy.

Twój osobisty talizman: Czerwony, świerk, wilki, rozmaryn pachnące, rubiny.

Baran w pracy:

Baran wolą pracować gdzie chodzi o inicjatywy, wyzwanie i przywództwa. Można je znaleźć tam, gdzie zaprojektowane i skonstruowane oraz twórczość jest bardzo ważne. Jeśli chodzi o wyrażanie siebie i dochodzi z inicjatywy Baran urodzony jest w jego element . Bo to jest jego właściwości Zodiac.

Aktywność zarządcy lub przedsiębiorcy jest dosłownie napisane Baran urodził się na ciele. Innymi słowy: Menedżer musi to, którego baran całkowicie zgodnie z jego właściwości Zodiac śni, a także dostaje pieniądze , zwykle dużo pieniędzy: on jest natryskiwanie na całym świecie, rozwija projekty, pitching nowych firm z ziemi - i trzyma do nikąd, ale pozostawia zdobyciem żmudne inne. Menedżer zawsze żyje w stanie wojny. Konkurencja jest wszędzie, Tab jest jednym z najważniejszych pojęć w jego standardowego słownictwa.

Co może staranować jeszcze? Oczywiście, one działają jak wszędzie, gdzie chodzi o szybkość i niebezpieczeństwa: jako lekarz awaryjnego, Sanka- lub testowy kierowca, detektyw, policjant i strażak. Baran są doskonałe, zwłaszcza lekarze chirurdzy i dentyści. Ponadto, zawód nauczyciela jest Baran czuć silnie przyciągane. Wobec dzieci mogą wchodzić w grę prima ich spontaniczną naturę. Baran są doskonałymi rzemieślnikami. W przemyśle metalowym lub w przemyśle samochodowym można spotkać wiele udanych w wydaniu znak zodiaku .

należy podkreślić, jak ważne dla Aries dynamiki, wyzwanie i odmiany. Od niego oczekiwać porywający stworzenie wiosny, całe życie długo, aby zrobić ten sam uchwyt, jest hańbą. Według jego właściwości Zodiac chce zainicjować, ustawić dźwięk, ołów. Albo jest on na własny rachunek, czy on potrzebuje pracy, zostaną nagrodzone z inicjatywy i potrafi wznieść. Po banał o służbie cywilnej, która nie wygląda prosto.

Właściwości zodiaku: Baran - o 21:03. do 20:04.

Tłok w miłości:

Ci, którzy marzą o spokojnej, harmonijnej idylli dwóch, Baran powinien unikać wolą. Ale kto poszukuje dynamicznej społeczności, wtedy cicho i bardzo czule jak życie czasem głośno i dramatycznie ponownie, jest trochę lepiej niż życie razem z barana.

Na szczycie tego człowieka wygląda - czy to mężczyzna czy kobieta - druga zasada jako zdobycz: "Ten człowiek (lub kobieta) Chcę mieć, bez względu na koszty!" Nie ma zatem nic bardziej namiętny, bardziej kolorowe, bardziej ekscytujące, oddech okrada deres, ale nic bardziej męczący niż pickup baran. Który teraz odpowiada czasowi właściwości Zodiac Ram. Oczywiście, zaliczek na kobiety Baran nie jest takie prawo jako człowieka. Ale ze swoich kobiecych broni - erotyka, uwodzenie gry, udawał słabość rekolekcyjnych i attack - osiągnie Baran-Dame ostatecznie dokładnie to samo.

Baran mężczyźni są w stu procentach przekonany w łóżku najlepszy. Te kobiety tego znaku zodiaku podoba się pochwalić ich szczególnej radości seks i miłość. Baran należą do Element ognia . A ogień jest symbolem namiętności. Baran i są najbardziej płomienny ogień znak - dlatego są one również najbardziej namiętny. Na szczycie tej Aries rozważyć seks tak jak niczego innego w życiu: Jest to także o tym, kto jest najlepszy. Dlatego noc jest baran zawsze coś specjalnego: Konieczne jest bicie rekordów, zdobyć nowy tytuł.

 

Zodiak Quiz: Jak dobrze znasz barana?

 

Właściwości zodiaku: Baran - o 21:03. do 20:04.

Nasza książka o końcówka właściwości Zodiac:

Chcesz wiedzieć więcej o właściwościach Zodiak barana?

Wtedy możemy dać książkę "Wszystko o Aries" Erich Bauer, 7,95 euro polecić Menssana publishing. W nim Erich Bauer powie Ci wszystko o charakterze barana.

zamów teraz w Amazon!