Sole utraty masy z soli Schuesslera: Plan Turbo

Utrata wagi z solami Schuessler jest możliwe nawet z wiekiem. Sole komórkowe dla utraty wagi nie w aptece. Leczenie 6 sole mocy.

To nie tylko podejrzenie, ale to fakt: Z biegiem lat coraz trudniej nam się zmniejszać. Często nadwaga znikają mimo zdrowej, zbilansowanej diety i regularnych ćwiczeń wręcz nas - przygnębiające. Ale dlaczego tak jest? Dlaczego tracimy trochę wagi lub obwód talii, choć tylko przez kilka dni karmić sałatą?

Homeopatia ekspert i autor książki Dr. Dorothee Brida-angielski zna odpowiedź: "Jeśli nie odebrać mimo zdrowej diety, jest najprawdopodobniej niedobór minerałów. Pozwala to na równowagę organizmu i metabolizm dostaje przestał działać optymalnie." Rezultatem jest podwójnie niekorzystny sam: Bierzemy szybciej i trudno ponownie. Ale ten brak równowagi, nie musimy zaakceptować, mówi ekspert. Utrata wagi z solami Schuessler jest możliwe nawet z wiekiem. "sole komórkowe mogą zrekompensować niedobór, zanieczyszczenia transportowane są z organizmu, a wnieść swój metabolizm z powrotem do prędkości."

Sole pomóc schudnąć i uzyskać swoje ciało z powrotem do równowagi. Sole pomóc schudnąć i uzyskać swoje ciało z powrotem do równowagi. 
Zdjęcie: iStock

Sole do utraty wagi tam w aptece. Leczenie 6 sole mocy przez 7 dni, w połączeniu z smaczne, odżywcze posiłków ułatwia rozpoczęcie zdrowy i szczupły życie. Nawet w ciągu tygodnia można stracić do 4 funtów w zależności od początkowej masy i robi swoje ciało w tym samym czasie coś naprawdę dobrego.

 "7 codziennego użytku sztuczki do doskonałego ciała"Uzyskaj sztuczki  

Sześć Sole do utraty wagi

Oznacza to kierować swój metabolizm z powrotem na właściwe tory. W ten sposób Utrata wagi z solami Schuessler dziecinnie.

Punkt 4: Chlorek potasu

chlorek potasu jest znana z metabolizmem pobudzająco. Polepsza utlenianie węglowodanów i stymuluje metabolizm białek długoterminowej i skuteczne.

Numer 9: fosforan sodu

fosforan sodu przeciwdziała kwasowość metabolizmu poprzez promowanie kwasy degradacji powstaje z tkanki. Ponadto, sól mineralną stymuluje przemianę tłuszczową i w ten sposób umożliwia demontaż małych rolek brzucha i bioder.

Numer 10: Siarczan sodu

fosforan sodu przeciwdziała kwasowość metabolizmu poprzez promowanie kwasy degradacji powstaje z tkanki. Ponadto, sól mineralną stymuluje przemianę tłuszczową i w ten sposób umożliwia demontaż małych rolek brzucha i bioder.

Nr 22: Calcarea

Calcarea buduje kości, wspierając układ limfatyczny do oddzielania odpadów i ma bilansowania i harmonizujący wpływ na układ nerwowy - do dobrego samopoczucia gwarancji odchudzanie.

Nr 23: wodorowęglan sodowy

Wodorowęglan sodu bufor kwasu ważne, otrzymany kwas zobojętnia się i przeciwstawia się zakwaszenie ciała. Ponadto stymuluje zdolność trawienia trzustki, a więc pomaga w trawieniu białka i tłuszczu.

Nr 27: dwuchromian potasu

dichromian potasu stymuluje regenerację komórek organizmu, wspiera wydzielania gruczołów i wspiera detoksykacji organizmu. Pomaga również w podwyższonym poziomem cholesterolu.

***

 

Plan odchudzania za tydzień

dzień 1
 

  • Wszystkie sole (2 tabletki) w 500 ml gorącej wody rozpuszczenia.
  • pić przez cały dzień. B
  • utrzymać jajo każdy łyk płynu przez 10 sekund w ustach.

Dzień 2 + 3
 

  • rano 2 x sól nr. 4 ssać.
  • W odstępach 1 godzina druga 5 sole Rozpływa się w ustach kolejno (2 tabletki).
  • Po no. 27 nawiązaniem połączenia druga runda, zaczynają ponownie z nr. 4 ,.
  • więc wziąć dowolną sól 2 razy dziennie.

4-7 dni

  • przed śniadaniem 2 x sól nr. 4 Rozpływa się w ustach.
  • Następnie, w odstępach 2 godziny wszystko inne 5 sole kolejno zasysania (2 tabletki).
  • Jeśli chcesz, sole mogą nadal podejmować 3 tygodnie w lewo w ten sposób.
 

Zalecenie książka
 

Utrata wagi z solami Schuessler: cztery-tygodniowy program żywieniaSole utraty masy z soli Schuesslera: Plan TurboUtrata wagi z solami Schuessler: cztery-tygodniowy program żywieniaUtrata wagi z solami Schuessler - tak robi program żywienia. 
Zdjęcie: Southwest

Chcesz dostać się do telefonu obecnego wyszczuplającym Nowiny WUNDERWEIB? następnie umowa&# 39; szybko w naszym WhatsApp newslettera!