Charakterystyka właściwości zodiaku: Koziorożec O zodiaku Koziorożec – 22:12. do 1,20.

Koziorożec jest istotą górach na wytrzymałość i oszczędność. Jakie właściwości Zodiac stanowią ur Koziorożec, astrolog Erich Bauer przygotował dla Ciebie ...

Zodiak Quiz: Jak dobrze znasz Koziorożec?

właściwości Zodiac przez Koziorożca:

Twój elementem: Ziemia jako podstawowej substancji wszelkiego życia. Ziemia stoi na strukturze, krystalizacja, siły, czasu, wieczności.

Twoja planeta rządząca: Saturn reprezentująca prawdę i władcę, co jest.

Ich biegunowość: Minus (Yin i żeńskiej). Że stoi za przyłożył i formacyjnej.

mocne strony: Są to fakty, obiektywne, sprawiedliwe, metodyczny, trudne.

Idealnymi miejsc dla Ciebie: Koziorożec niemowlęta czują się w miastach Munster, Moskwie i Port Said dobrze. Są zafascynowani Albanii, Afganistanie i Meksyku. Szczególnie jałowe krajobrazy i góry mają to zrobić dla ciebie.

Twój osobisty szczęście urok : White Oak, Polar Bear, Laurel zapach, Czarny Edelonyx.

Koziorożec w biznesie:

Jak typowy Koziorożec właściwości Zodiac w praca ? Koziorożce mają naturalną chęć dostać się na szczyt. Jednak jest to wyraźnie tylko niewielu z nich od początku. Raczej ta maszyna używa niemal nieświadomie lub niezauważone przez: Na każdym skrzyżowaniu w życiu Koziorożca wybiera te prowadzi się, nawet jeśli jest on jeszcze tak trudne. To dokładnie odpowiada jego cech zodiaku.

Gwiazdy mówią zawsze Koziorożec, wciąż dalej, nawet wyższy powinien wystawać. To jest w jego krwi. Praca nie sprawia mu zmęczony, bardziej niż nic nie robić. Nie wiem Ibex zawód ćwiczenie, ponieważ są one znacznie pieniądze odziedziczyli. Wśród nich, ale ja nie znam nikogo, kto byłby z niego zadowolony.

Ale teraz nie można sobie wyobrazić Koziorożec jako ambitny i podkreślił gorączkowy. Wręcz przeciwnie. Według jego właściwości Zodiac pracuje właśnie dlatego, że jest jego natura, wydają się być o wiele bardziej przejrzysta niż inni. On jest jeszcze spokojny, raczej spokój nawet jako człowiek nerwowy jeździł. Outsiders dziwnego, że tak wiele (i zazwyczaj również odpowiedzialne i ważne) może zrobić i nadal jest wesoły i zrelaksowany sposób.

fałszywy

Koziorożec w miłości:

Twierdzenie, że życie emocjonalne kamienia blokowych kobiet równych że góry lodowej, pochodzi w większości przypadków mężczyźni , głównie tych, których próbuje wylądować z nią, zakończył się w pustce. Zwykle pozerstwa dać te kobiety czyli wszystko na śmieszność. Głęboko w was archaizm najwyższej mężczyźni są czyny, a Twoje wizje są wszystkie kobiety, którzy albo sami tworzyli historię lub widział swoich ludzi w nich dokładnie na palcach.

Kto nie zna tej wartości i szanowany, poznaje swój chłód i odrzucenie. Ale kto jest przed nimi, może wejść w swoim śnie z tysiąca i jednej nocy. Za jej przemyślany zewnątrz ukrywa bezgraniczna Serail miłość i żądza ; Jej chłodny flair okazuje się być absolutnym kontrapunkt jej namiętny wewnętrzny blask. Ta kobieta po prostu w sobie. Który jest jednak bardziej na wygląd niż na razie jest z nią w niewłaściwym adresem.

Duże, rozmarzone oczy dostaje kobietę Koziorożec, jeśli chodzi o lojalność . Jeśli on jest po prostu super tata, który pójdzie przez grube i cienkie z nią i bez wahania będzie do niej! On wybaczy jej wszystko, czasem nawet zmysłowe eskapady z innym. Ponieważ w przeciwieństwie do Koziorożec-Człowiek, lojalny partner w całym zodiaku, jest to szczególnie w sprawach miłości określa również wiele księżyca i jego Wenus. Mogą nawet dostarczane w pozwalającej charakteru, takie jak styczniki lub Wodnik, stoisko, a zatem prowadzić do bardziej swobodnej widzenia lojalność . Od czasu do czasu następuje również podwójne standardy, bierze się z niewierności, ale spodziewa się, że jej partner jest wierny jak skała na nią, czekając na nią, dopóki nie ma dosyć miłością z innymi.

właściwości Zodiac Capricorn kobieta pokaz: Ona nie rodzi się stać w cieniu mężczyzny. Przeciwnie, jest odwrotnie. Ale słabeuszem, który może patronować nieograniczone, ale także w pogardzie i nawet zaczyna go nękać, tak podnosi na tylnych łapach. On nie ma kręgosłup, mogą go nie upuścić. i separacje bierze go jako coś innego: szybki i konsekwentny. Wen to prawda, którą postrzega jako twardy i bezlitosny. ale pewne jest, że bezkompromisowa pożegnanie łatwiej ostatecznie.

 

Zodiak Quiz: Jak dobrze znasz Koziorożec?

 

fałszywy

Nasza książka o końcówka właściwości Zodiac:

Chcesz wiedzieć więcej o właściwościach zodiakalny Koziorożca?

Wtedy możemy dać książkę "Wszystko o znak zodiaku Koziorożec" Erich Bauer, 7,95 euro polecić Menssana publishing. W nim Erich Bauer przedstawia charakter i osobowość Koziorożca w sposób zabawy i edukacji.

zamów teraz w Amazon!