Właściwości zodiaku: O Gemini – 21:05. do 6.21.

Dla bliźniaków życia, jak również miłość jest grą. Których właściwości Zodiaku Bliźnięta urodzony makijaż, astrolog Erich Bauer przygotował dla Ciebie ...

Zodiak Quiz: Jak dobrze znasz bliźniaków?

właściwości Zodiac bliźniaki:

Twój elementem: Powietrze. Element stoi za wszechstronność i komunikacji, ale także Gespaltensein.

Twoja planeta rządząca: Rtęć w godzinach porannych jako symbol boskiego przekazu.

Ich biegunowość: Plus (lub mężczyzna lub yang). To sprawia, że ​​aktywne, ekstrawertyk.

mocne strony: Są ciekawi, żywy, zwinny, uniwersalny i zwinny.

Idealnymi miejsc dla Ciebie: Gemini urodzony jak miastami Norymberga, San Francisco i Melbourne. Lubią podróżować do miejsc takich jak: Sardynia, Belgii i Walii.

Twój osobisty szczęście urok : Kolor żółty, drzewa orzechów laskowych, Małpy, zapach drzewa sandałowego i złoty topaz kamienie.

Bliźniaki w pracy:

dla znaki powietrzne Bliźnięta jest, zgodnie z ich właściwości Zodiac zmiana kariery lub studium jako typowy zamiast konsystencji. To może wydawać się negatywna, ale tylko dla kogoś, kto wierzy w ciągłości zawodowo jest zaletą. To było również bardziej prawdopodobne, aby być w przeszłości. Dzisiaj, w każdej elastyczność stawka jest jednak warunkiem koniecznym, aby zrobić karierę. Dobie globalizacji i nieograniczone możliwości komunikacji i informacji za pośrednictwem Internetu, poczty e-mail i wideokonferencje ma długi życie codzienne .

W szerokim zakresie rozrywki (teatr, film, prasa, telewizja) jest wszechstronność bliźniaków najprawdopodobniej odpowiednie pole działania. jest związany z dziennikarstwem w tym sensie, że wszystko, co ma do czynienia z produkcją i dystrybucją książek (autorów, redaktorów, wydawców, agentów, księgarzy, bibliotekarzy). Księgarza musi znać tysiące książek, a także poruszyć klientów. Kto może lepiej niż bliźniąt?

Że bliźniaki ze względu na ich uniwersalność, ich umiejętności językowych, ich szybkiego zrozumienia i ich Talenty komunikacyjne Dokonać najlepszych sekretarki przechodzi prawie bez słów. Twoja głowa jest jak biblioteka, słownika, kalkulator. Więcej niż inni, aby wchłonąć wiedzę i fakty, procesu, porównania, analizy, identyfikacji, wyeliminować, sumują się i grać. Dlatego coraz liczne bliźniąt można znaleźć w administracji, archiwizacji, nauki i badań. To prawda z ich właściwości Zodiac mecz.

Według właściwości Zodiac Gemini jest również zwis do zawodu doradcy podatkowego i prawnika, który stara się wykorzystać wszystkie sztuczki i finezji wszystkie możliwości istniejącego prawa. Trzeba również wspomnieć, jest ich genialne umiejętności sprzedaży: Typowe Bliźnięta nieśmiałość nie mają kontaktu lub lęk przed kontaktem - mogą docierać do obcych ludzi, jakby byli już na zawsze wszelkich starań, znajomych .

Właściwości zodiaku: O Gemini - 21:05. do 6.21.

Gemini in Love:

miłość Jest to gra dla bliźniąt. W zależności od tego, czy są one męskiej lub żeńskiej, spróbuj przejść na znalezienie jej brata bliźniaka i jej siostrę bliźniaczkę - tak, że ich dusza znowu jeden jest przy użyciu "kolejna część",

W bardzo typowych przedstawicieli tego znak zodiaku odbywa randki bardzo szybko. I nawet wierzyć, że wybór partnera jest najszybszy spośród wszystkich znaków w nich. Można dosłownie spaść w ciągu kilku sekund nieśmiertelną - albo dodatkowego zabezpieczenia, które tak pod "nieśmiertelny" rozumiem ... miłość bliźniaków ma w rzeczywistości niektóre z pozerstwa niewiążący na imprezach i festiwalach: Poznasz, można znaleźć bardziej interesujący i idzie do końca razem w łóżko .

Bliźniak miłość jest zapotrzebowanie na bardziej proste, łatwe i beztroski: jeden zakochuje, wziąć ślub, a następnie ponownie rozdzielono - życie to gra, a kto komplikuje to twoja własna wina.

Ale to beztroski, uroczy, nieskomplikowany miłość Jeszcze nie wiem zupełnie innej strony, a mianowicie: bliźnięta są tak nieśmiały i bojaźliwy, ponieważ są one niepoważne i pewny siebie. również boją się głębokich uczuć jak łatwo grać z nim. Nichtkalkulierbarkeit uczuć i głębokich więzi przeraża te ustanowione przez człowieka głowy. przeciwdziałać tej niepewności Bliźnięta często z ironią. I cierpią jednakowo pod separacji, jak obsługiwać go lekko.

Głęboko w dół, trzeba nie definiują przeszkadza bliźniaków. Oni pragną tak samo jak innych ludzi po idealne dopasowanie , i samotność było nic. Tak to jest całkiem możliwe, aby skontaktować się z nimi lub w dół korytarza do życia w długich związkach, gdy są one z pewnością pobudzają tę kobietę lub mężczyznę psychicznie tego, że jest on pomysłowe /, przedsiębiorczy i to z nim / nią nie jest nudny.

 

Zodiak Quiz: Jak dobrze znasz bliźniaków?

 

Właściwości zodiaku: O Gemini - 21:05. do 6.21.

Nasza książka o końcówka właściwości Zodiac:

Chcesz wiedzieć więcej o właściwościach zodiakalny bliźniaków?

Wtedy możemy dać książkę "O Gemini" Erich Bauer, 7,95 euro polecić Menssana publishing. W nim Erich Bauer powie Ci wszystko o Charaktereiegnschaften bliźniaków.

zamów teraz w Amazon!